Фотозвіт з семінару PROKRASA і MAXXelle (12.04.2021)

Категорії
Категорії

Яскраві відблиски у волоссі, освітлення і кольорове забарвлення - так це просто, як може здатися непосвяченому? Захотіти експериментувати з фарбами можуть все: і блондинки, і брюнетки, і руді, любителі натурального волосся і ті, хто давно забув, який цей натуральний колір насправді. Але ми-то знаємо, що за простим бажанням змінити колір волосся і його успішним втіленням в життя варто не просто механічна робота, а складно здобуті знання і досвід. Саме цим і ділилася PROKRASA разом з італійським брендом MAXXelle на семінарі-практикумі "Ексклюзивні коктейлі блонд" 12 квітня 2021 року.

На ознайомчої частини семінару була представлена продукція MAXXelle на чолі з фарбуючими засобами. обговорювалися:

  • складності при освітленні супер-блондом,
  • нейтралізація кольору,
  • як уникнути небажаних відтінків,
  • складні техніки фарбування (каліфорнійське мелірування і яскраве забарвлення з пігментами прямої дії),
  • підтримує і відновлює догляд за пошкодженим волоссям.

Всі ці моменти були розглянуті на практиці і деякі учасники нашого майстер-класу пішли з оновленою зачіскою на додачу до отриманої інформації.

Зробити семінар насиченим, цікавим і легким до сприйняття допомогла сертифікований технолог-експерт MAXXelle - Голубнічная Наталія (м.Хмельницький) (викладач навчального центру Viva, візажист і перукар зі стажем більше 20 років, засновник школи візажистів і перукарів "Авторська студія Голубнічной Наталії", директор салону краси "Світ краси").

Коментарі
Ваше ім'я*
Введіть ваш коментар*
Поки немає відгуків