Екологічні ініціативи

PROKRASA - фахівець по красі, а наша планета з багатою флорою і фауною - це краса в найчистішому вигляді. Тому ми не обходимо стороною насущні проблеми і спільними зусиллями намагаємося зберегти природні багатства. Адже навіть така дрібниця, як енергозберігаюча лампа і паперовий пакет, приносять велику користь.

Енергозберігаючі лампи

З огляду на масштаби що наноситься електростанціями шкоди для навколишнього середовища, ми повністю відмовилися від ламп розжарювання і обладнали енергозберігаючі лампи всі наші магазини, офіси, навчальний центр і склади. І це значний вклад, так як всього одна лампа на рік заощадить 100 кг вугілля, знизить кількість викидається в атмосферу вуглекислого газу (СО2), ртуті (0,045 мг / кіловат-годину) і інших небезпечних для навколишнього середовища і людини речовин.

Біорозкладані пакети

Ми відмовилися від поліетиленових і пластикових пакетів, замінивши їх на біорозкладні і паперові. Якщо порахувати, скільки покупок відбувається щодня, то відмова від поліетиленових і пластикових пакетів - це значний внесок в чистоту нашої планети. Біопакети - відмінна альтернатива, так як він не поступається в міцності, але повністю розкладається в ґрунті на безпечні органічні компоненти. Паперові пакети - також екологічний варіант упаковки, тому у нас вони теж є.

Не залишайтеся байдужими і приєднуйтесь до збереження екології!