Про компанію

Prokrasa – український постачальник професійної косметики та обладнання для салонів краси, перукарень та барбер-шопів. Розпочавши як маленький магазинчик, ми постаралися зробити нашу мережу максимально орієнтованою на клієнта. Тому на вас чекає найширший асортимент у різних цінових категоріях, всебічна комплексна підтримка, навчання з нуля та можливість безперервного підвищення кваліфікації. Наші клієнти на власному досвіді знають, що таке пік популярності та мінімум вільних місць на місяць уперед, тому що першими в країні отримують останні розробки провідних світових виробників, відвідують масштабні та інформативні семінари та майстер-класи.

Як все починалося

Все почалося в 2011 році в центрі м. Дніпродзержинськ (зараз м. Кам'янське) з маленького магазинчика Profi, що спеціалізувався, на той момент, тільки на інструментах для перукарів і майстрів нігтьового сервісу. Відповідальне ставлення до асортименту та згуртований колектив зуміли заслужити довіру та залучити нових клієнтів. Почавши з малого, команда поступово почала розширювати групи товарів. З'явилася професійна косметика, обладнання, витратні матеріали, засоби та інструменти для лашмейкерів. Велика заслуга в успіху компанії належить нашим клієнтам, які оцінили зусилля, що прикладаються, і були вірні найпершому, дружньому і затишному магазинчику Profi, який у 2018 році змінив назву на Prokrasa.

З 2011 по 2023 роки нашою командою відкрито вже 8 магазинів у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Сьогодні ми пропонуємо сміливий та різноманітний асортимент професійної косметики, інструментів, обладнання для салонів краси та косметологічних кабінетів, а також витратних матеріалів виробництва Франції, Італії, Німеччини, США та ін. Це дозволило багатьом майстрам втілити мрії про ідеальну роботу та радувати клієнтів відмінними результатами. Будучи у безперервному пошуку формули успіху, ми намагаємось надати клієнтам вигідні ціни та комфортні умови. Визнання фахівців – найкраща мотивація для подальшого розвитку.

Прагнення та цілі

Діалог з клієнтами та друзями компанії дозволив чітко сформулювати цілі, яких ми прагнемо та успішно втілюємо в реальність. Головна мета – побудувати міцні партнерські відносини з провідними салонами та стати шановним постачальником всього необхідного для роботи. Нас вибирають і ми цим пишаємось. Безумовно, немає межі досконалості, і йде безперервна робота над подальшим розширенням асортименту та створенням ще вигідніших умов. Чергова мета компанії Prokrasa – доступна та вигідна для роботи ціна на пропоновану продукцію, тому ми вже давно впровадили та постійно вдосконалюємо гнучку систему знижок. Також у нас регулярно проходять акції та доступні спеціальні пропозиції. Наші прагнення цим не обмежуються, але будьте впевнені, що всі вони спрямовані на підвищення якості обслуговування та створення найкомфортніших для клієнтів умов.

Навчали, навчаємо і навчатимемо

Вдосконалення – шлях до успіху! Хочемо додати ще одну з найважливіших цілей компанії Prokrasa – знайомство з новими продуктами та підвищення кваліфікації. Завдяки нашим ознайомчим семінарам, як початківці, так і досвідчені майстри мають можливість покращити свої навички у перукарському мистецтві, колористиці, шугарингу, косметології та нігтьовому сервісі. Ділимося знаннями, щоб ви стали кращими і могли перетворити свою професію на мистецтво. На вас чекають досвідчені викладачі, велика кількість цікавої інформації, ну і звичайно, куди ж без практики! Семінари проходять з усіма необхідними інструментами та витратними матеріалами залежно від теми. А після закінчення видаємо іменний сертифікат, що підтверджує проходження семінару та освоєння важливих знань.

Компанія сьогодні

Prokrasa – це клієнтоорієнтований формат обслуговування та послуг, що охоплює всі запити та нюанси сучасного світу краси. Ми не тільки навчимо, але й надамо все необхідне для роботи - машинки для стрижки, фени, праски, плойки, тримери, фрезери, інструменти, обладнання, а також багато іншого зі світу професійної косметики для волосся і тіла, техніки, витратних матеріалів та іншої продукції. Наш асортимент цікавий не лише професіоналам. Кожен знайде у нас корисний та приємний подарунок для себе та близьких, і ми впевнені на 100%, що його оцінять. Prokrasa – це світ краси та нових можливостей, який чекає на вас!