О компании

«PROKRASA» - український постачальник професійної косметики та обладнання для салонів краси, перукарень, барбер-шопів і грумінгу. За 7 років в якості філії великої компанії і понад рік вже під самостійним брендом, ми постаралися зробити нашу мережу максимально орієнтованою на клієнта. Тому вас чекає найширший асортимент в різних цінових категоріях, всебічна комплексна підтримка, навчання з нуля і можливість безперервного підвищення кваліфікації. Наші клієнти на власному досвіді знають, що таке пік популярності і мінімум вільних місць на місяць вперед, тому що першими в країні отримують останні розробки провідних світових виробників, відвідують масштабні і інформативні семінари та майстер-класи.

Як все починалося

Все почалося в 2011 році в центрі Дніпродзержинська (зараз м. Кам'янське) з маленького магазинчика «Profi», що спеціалізувався на той момент на інструментах для перукарів і майстрів нігтьового сервісу. Відповідальне ставлення до існуючого асортименту і обслуговування клієнтів, а також згуртований однією ідеєю колектив зуміли заслужити довіру клієнтів. Почавши з малого, команда поступово стала розширювати групи товарів, орієнтуючись на побажання. З'явилася професійна косметика, обладнання, витратні матеріали. Це привернуло більше уваги і дало грунт для роздумів про швидке розширення. Велика заслуга в успіху компанії належить нашим клієнтам, які оцінили прикладаються зусилля і були вірні найпершого, дружному і затишного магазинчика «Profi», який в 2018 році змінив назву на «PROKRASA».

З 2011 по 2018 нашою командою відкриті 5 магазинів і навчальний центр в Дніпропетровській області. Сьогодні ми пропонуємо сміливий і різноманітний асортимент професійної косметики, інструментів, обладнання для салонів краси та косметологічних кабінетів, а також витратних матеріалів виробництва Франції, Італії, Німеччини, США та ін. Це дозволило багатьом майстрам втілити мрії про ідеальну роботу, і радувати клієнтів відмінними результатами . Будучи в безперервному пошуку формули успіху, ми намагаємося надати клієнтам вигідні ціни і комфортні умови. Визнання фахівців - найкраща мотивація для подальшого розвитку.

Прагнення і цілі

Діалог з клієнтами і друзями компанії дозволив чітко сформулювати цілі, до яких ми прагнемо і успішно втілюємо в реальність. Головна мета - побудувати міцні партнерські відносини з провідними салонами і стати поважаним постачальником всього необхідного для роботи. Нас вибирають і ми цим пишаємося. Безумовно, немає межі досконалості, і йде безперервна робота над подальшим розширенням асортименту і створенням ще більш вигідних умов. Чергова мета компанії PROKRASA - доступна і вигідна для роботи ціна на пропоновану продукцію, тому ми вже давно впровадили і постійно вдосконалюємо гнучку систему знижок. Також у нас регулярно проходять акції і доступні спеціальні пропозиції. Наші прагнення цим не обмежуються, але будьте впевнені, що всі вони спрямовані на підвищення якості обслуговування та створення найкомфортніших для клієнтів умов.

Навчали, навчаємо і будемо навчати

Додамо до списку вище ще одну ключову мету компанії «PROKRASA» - створення надійної навчальної платформи для початківців і досвідчених майстрів. Робота в цьому напрямку ведеться безперервно, і ми раді повідомити, що завдяки нашим семінарам і курсам багато випускників розкрили свій потенціал і стали популярними майстрами перукарського мистецтва, нігтьового сервісу і косметології. Ідея повноцінного навчання з нуля успішно втілилася з відкриттям навчального центру PROKRASA і плідної співпраці з кращого в Україні школою Барбера «Злий Барбер», де викладає кращий з кращих викладач і наш найкращий друг - Андрій «Перець», який також проводить курси і в нашому центрі . У нас можна навчитися перукарського мистецтва, колористиці, косметології, шугарінгу, нігтьовому сервісу, а також підвищити кваліфікацію в будь-якому з напрямів. Вас чекають кращі викладачі, багатий корисний матеріал, багато практики, весь необхідний арсенал інструментів і витратних матеріалів і, звичайно, іменний сертифікат!

Компанія сьогодні

«PROKRASA» - це клієнтоорієнтований формат обслуговування і послуг, що надаються, який охоплює всі запити і нюанси сучасного світу краси. Ми не тільки навчимо, але і надамо все необхідне для роботи - машинки для стрижки, фени, праски, плойки, тримери, фрезери, інструменти, обладнання, а також багато іншого зі світу професійної доглядає і декоративної косметики для волосся і тіла, техніки, витратних матеріалів та іншої продукції. Наш асортимент цікавий не тільки професіоналам. Кожен знайде у нас корисний і приємний подарунок для себе і близьких, і ми впевнені на 100%, що його оцінять. «PROKRASA» - це світ краси і нових можливостей, який чекає на Вас!