Промокод

Промокод - це пароль, який дає можливість отримати знижку при покупці товарів. Очевидний плюс промокодом - це можливість швидко, легко і практично даром отримати знижку. З технічної точки зору такі паролі - це набір букв і цифр, які можна вписати у відповідне поле на сайті і отримати знижку. Все просто!

Де взяти промокод PROKRASA?

Ми поширюємо наші промокодом самими різними способами:
1. Безпосередньо в інтернет-магазині. Час від часу проводимо спеціальні акції прямо на сайті. Якщо зараз такий випадок, то ви знайдете відповідне оголошення в нашому розділі з акціями.
2. На наших сторінках в Facebook і Instagram. Там є не тільки цікаві замітки, секрети від майстрів і різні фото з життя нашого магазину, а й промокодом на знижки. Тому рекомендуємо туди час від часу заглядати.
3. У статтях блогу. Тут ми поєднуємо корисне з приємним. Можна прочитати статтю про порівняння або топ 10 цікавих фенів, машинок для стрижки або шампунів і відразу отримати промо-код на покупку.
4. На купонах. Купони - це окремий захід. Роздаємо ми їх в рамках оффлайн-акцій і подій нашого магазину і навчального центру. Хоча іноді роздаємо їх і покупцям інтернет-магазину.
Загалом, ділимося знижками всюди, де тільки можна.

Як використовувати промокод PROKRASA?

1. Спочатку вибираємо товар, який хочемо купити.
2. Додаємо товар в корзину через кнопку «Купую».
3. Переходимо до оформлення замовлення. Тут потрібно заповнити всі поля, які позначені зірочкою «*».
4. Знаходимо поле «Якщо у вас є промокод». У це поле вписуємо або вставляємо скопійований промокод і тиснемо кнопку «Застосувати».
5. Якщо промокод дійсний, то знижка автоматично віднімається від суми замовлення. Залишиться тільки натиснути кнопку «Оформити замовлення». Готово!
* Зверніть увагу, що знижки по промокодом НЕ плюсуються до знижок за дисконтною програмою. А також не діють на товари, які вже продаються зі знижкою.