Угода користувача

1. Основні поняття

1.1. Сайт - веб-сайт, який розташований в мережі «Інтернет» за адресою: https://prokrasa.com.ua/, включаючи всі його сторінки.
1.2. Користувач - особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі «Інтернет» і використовує Сайт.
1.3. Реєстрація - заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті із зазначенням необхідних для ідентифікації даних.

2. Загальні положення

2.1. Ця угода укладається між інтернет-магазином «PROKRASA», що надає доступ до Сайту, і Користувачем.
2.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів і можливостей Сайту, які надаються інтернет-магазином «PROKRASA».
2.3. Використовувати інтерактивні ресурси Сайту можуть як зареєстровані, так і незареєстровані Користувачі Сайту.

3. Особисті відомості і безпеку

3.1. У деяких випадках «PROKRASA» може попросити Вас пройти Реєстрацію або надати особисту інформацію. Надана інформація використовується при обробці Замовлення на Сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації та маркетингових цілях.
3.2. Особисті відомості Користувача обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних» та «Політики конфіденційності», позначених у відповідному розділі на Сайті.
3.3. Для того щоб забезпечити відвідувачів актуальною інформацією, Сайт з явного згоди Користувача може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти та / або номер телефону інформаційні повідомлення. Користувач може відмовитися від розсилки в будь-який момент.
3.4. Сайт використовує технологію «cookie», за допомогою якої Сайт налаштовується на роботу особисто з Користувачем. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з Замовленнями.
3.5. Передача інформації між Користувачем і Сайтом відбувається по захищеному протоколу передачі даних «HTTPS», що гарантує конфіденційність інформації, що передається.
3.6. Система електронних платежів на сайті реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки «3D Secure», який забезпечує максимальну безпеку платежів.
3.7. Інформація на Сайті мають суто інформативний характер, у неї можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

4. Використання матеріалів сайту

4.1. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать інтернет-магазину «PROKRASA».
4.2. Копіювання матеріалів сайту без попередньої письмової згоди інтернет-магазину «PROKRASA» заборонено.
4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах сайту не використовуються значки © і / або TM для їх позначення.

5. Прикінцеві положення

5.1. Користувач приймає умови цієї Угоди в разі фактичного використання сайту. В цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що інтернет-магазин «PROKRASA» буде розцінювати факт використання Користувачем Сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.
5.2. Діяльність інтернет-магазину «PROKRASA» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
5.3. Умови цієї Угоди можуть бути змінені інтернет-магазином «PROKRASA» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://prokrasa.com.ua/polzovatelskoe-soglashenie.