Угода користувача

Перед переглядом сайту обов'язково прочитайте цю публічну оферту, й, у разі незгоди з її умовами, утримайтеся від використання Сайту.

1. Основні поняття

1.1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику Сайту і має адресу в мережі Інтернет «https://prokrasa.com.ua/», за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

1.2. Користувач (Ви) – фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, дієздатна, що використовує цей Сайт і/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

1.3. Покупець – Користувач, який оформив замовлення та здійснив покупку на Сайті.

1.4. Адміністрація – адміністрація Сайту.

1.5. Угода – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, що дозволяє укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом на умовах, що містяться в цій Угоді, включаючи всі Додатки.

1.6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари і/або послуги, що можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.ін., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

1.7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

1.8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

1.9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

1.10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення як контактна особа й уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

1.11. Пропозиція – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

1.12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

1.13. Доставка товару – передача товару від Продавця до Покупця, з використанням способів, зазначених на Сайті у розділі https://prokrasa.com.ua/ua/dostavka-i-oplata/, та прописаних в умовах Угоди.

1.14. Служба перевізник – компанія-експедитор, яка здійснює адресну доставку Користувачеві або доставку до відділення з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем.

2. Предмет договору

2.1. Ця Угода визначає порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів Користувачеві.

2.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.

2.3. Інформація про товар показується на Сайті і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем показуються на Сайті.

2.4. Адміністрація Сайту має право в будь-який час у односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

2.5. Цей Договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, який досяг 18 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України.

3. Порядок укладання договору

3.1. Угода укладається між Користувачем (Покупцем) і Продавцем у формі договору приєднання (ст. 634 Цивільного кодексу України).

3.2. Акцепт умов даної Угоди означає повне і беззастережне прийняття Користувачем всіх умов Угоди, без будь-яких виключень та/або обмежень і рівносильний укладенню з Продавцем двостороннього письмового Договору купівлі-продажу, згідно з обраним переліком Товару, розміщеному на Сайті.

3.3. Акцептом умов даної Угоди є здійснення Користувачем дій, визначених п. 4.4. Договору.

3.4. Покупець здійснює акцепт даної Угоди після ознайомлення з його умовами, викладеними на Сайті шляхом сукупного або окремого виконання будь-якої з наступних дій:

  1. заповнення реєстраційної форми на Сайті;
  2. заповнення Користувачем будь-якої спеціалізованої форми, розміщеної на Сайті;
  3. здійснення оплати Користувачем вартості Товару відповідно ціни вказаної на Сайті;
  4. будь-яка з вказаних у п. 4.4. дій в окремості, яка виконана Користувачем, свідчить про те,  що Користувач ознайомлений з даним Договором і згодний з його умовами в повному обсязі.

3.5. Термін акцепту не обмежений.

3.7. Укладання Договору означає, що Користувач:

  1. у необхідному для нього обсязі ознайомився з правилами роботи Сайту та даною Угодою;
  2. приймає всі умови  вказаної Угоди без зауважень.
  3. підтверджує що він є право- і дієздатним, та відсутність, будь-яких обмежень в дієздатності, а також приймає на себе та розуміє зобов'язання, що виникають або можуть виникнути в результаті використання Сайту і укладення цього Договору.

4. Реєстраційні дані та інформування

4.1. При реєстрації на Сайті Користувач зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

  • ПІБ,
  • електронну адресу,
  • контактний телефон.

4.3. Користувач автоматично надає згоду на отримання інформування про замовлення, акції, бонусний рахунок і т. д. Для відмови від отримання таких повідомлень, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

4.4. Користувач погоджується з тим, що після реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець буде надсилати на електронну адресу Користувача листи і/або повідомлення, у тому числі, рекламного характеру. Для відмови від отримання таких повідомлень, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

4.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, у тому числі, рекламного характеру. Для відмови від отримання таких повідомлень, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

4.6. Після заповнення реєстраційної форми або форми замовлення Користувач автоматично погоджується з Політикою конфіденційності.

5. Доставка товару

5.1. Доставка товару здійснюється способами, зазначеними на Сайті у розділі https://prokrasa.com.ua/ua/dostavka-i-oplata/.

5.2. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін у такому випадку поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

5.3. Моментом отримання товару Одержувачем є отримання ним підписаного документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару.

5.4. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і, в разі проблем, на місці заявити претензії службі доставки.

5.5. Одержувач під час приймання Товару своїм підписом підтверджує в Товарному чеку (акті прийому-передачі, товарно-транспортній накладній, тощо) відсутність претензій до кількості, комплектності Товару або його зовнішнього вигляду.

6. Ціна товару та оплата

6.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на Сайті.

6.2. Всі ціни на Сайті вказуються з урахуванням податків, в т.ч. ПДВ

6.3. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару або Доставки.

6.4. У разі зміни ціни на замовлений Товар або Доставку, Продавець зобов'язується протягом десяти днів проінформувати Покупця про зміну ціни Товару або Доставки.

6.5. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

6.6. Продавець указує орієнтовну вартість доставки Товару на Сайті, і повідомляє її Покупцеві при підтвердженні замовлення. Остаточна вартість доставки визначається службою Перевізником та може відрізнятись від заявленої Продавцем.

6.7. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

6.8. Розрахунки між Продавцем і Покупцем  за Товар здійснюються виключно в національній валюті, способами, зазначеними на Сайті у розділі https://prokrasa.com.ua/ua/dostavka-i-oplata/.

7. Повернення товару

7.1. Покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

7.2. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки і умови замовлення зазначеного товару.

7.3. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні розміри та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані на Сайті.

7.4. Повернення товару, у випадках, передбачених Законом та цією Угодою, здійснюється за процедурою вказаною на Сайті у розділі https://prokrasa.com.ua/ua/obmen-i-vozvrat/.

7.5. При відмові Покупця від товару належної якості Продавець повертає кошти в розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат Продавця на доставку товару, який повертається.

7.6. Повернення суми, зазначеної в п.6.5. здійснюється у порядку та у терміни зазначені на Сайті у розділі https://prokrasa.com.ua/ua/obmen-i-vozvrat/.

8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов даного Договору у відповідності до цього Договору та чинного законодавства України.

8.2. Сторони не несуть відповідальності за порушення своїх зобов'язань за цим Договором, якщо воно сталося не з їх вини. Сторона вважається невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання зобов’язання.

8.2. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректні, неточні і/або неправильні дані в замовленні призвели до додаткових витрат Продавця, пов'язаних із доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, оплачених Платником за товар. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

8.3. Користувачеві забороняється на Сайті вчиняти дії, що суперечить морально-етичним нормам суспільства або заборонені чинним законодавством.

8.4. Відповідальність за грошові перекази, що здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не несе відповідальність за дії процесингових центрів.

8.5. Адміністрація сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

8.6. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі, за терміни перевезення компанією перевізником, за збереження товару.

9. Термін дії договору та порядок розірвання

9.1. Договір вважається укладеним і вступає в силу з моменту Акцепту у відповідності до ст. 11 ЗУ «Про електронну комерцію» і діє протягом 1 місяця, але в будь-якому разі до повного його виконання.

9.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

9.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

10. Додаткові умови

10.1. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами у межах цієї Угоди, повинні вирішуватися відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника Сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди у решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.

10.2. Усі права на Сайт у цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) «https://prokrasa.com.ua/» належать Адміністрації сайту.

10.3. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування Користувач повинен звернутися в Контакт-Центр за телефонними номерами, електронною поштою або через чати зазначеними на Сайті.

10.4. Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, відновлення, використання, поширення, знищення), відповідно до чинного законодавства України, персональних даних Користувача, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також надає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту.