LECO

Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Засіб для дезінфекції LECO 750 мл (з помпою)
Знижка

Немає на складі

195 грн
550 грн
Немає на складі
Засіб для дезінфекції LECO 250 мл (з тригером)
Знижка
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі

LECO - український бренд професійної і побутової косметики для догляду за волоссям і тілом, а також дезінфікуючих засобів. Продукція LECO розробляється і випускається компанією XADO Chemical Group, яка є однією з найбільших і успішних українських виробників з 1991 року.

Каталог продукції LECO включає професійну продукцію для догляду за волоссям, тілом та дезінфікуючі засоби. Вся продукція виробляється в Україні з імпортних компонентів, які поставляються з Великобританії, Німеччини та Голландії. В результаті, покупці отримують високу якість косметики за демократичною ціною.

Лінійка професійної косметики для волосся і тіла LECO Professional представлена шампунями і кондиціонерами для догляду за різними типами волосся і шкіри голови, а також боротьби з їх основними проблемами. Кожна формула обов'язково включає натуральні рослинні компоненти: олії, екстракти, протеїни та інші, необхідні для здоров'я волосся, складові.

Продукти для стайлінгу LECO Professional - це серія лаків і пінок різного ступеня фіксації. Всі засоби збагачені вітамінним комплексом, містять пантенол і провітамін В5, тому комплексно піклуються про волосся. Обов'язково варто згадати, що для розпилення використовуються лише безпечні очищені пропелленти, які не руйнують озоновий шар.

Засоби для дезінфекції LECO розроблені для професійного використання в салонах краси, косметологічних кабінетах, медичних і соціальних установах. Противірусні, бактерицидні та фунгіцидні властивості роблять дезінфікуючі засоби цієї торгової марки незамінними атрибутами будь-якого салону або кабінету.

З нами ви зможете познайомитися з професійною косметикою і засобами LECO, виробленими амбітної групою першокласних фахівців України, ближче і назавжди залишитися їх вірними прихильниками. Бажаємо вдалих покупок та відмінного дня!