Coiffance

Coiffance Professionel - французький виробник високоякісної косметики для фарбування, лікування і догляду за волоссям. За 40 років присутності на ринку бренд придбав всесвітню популярність і популярність у майстрів вищого класу. За підсумками опитувань і голосування 2016-2017 років кошти для колористики виробництва Coiffance Professionel стали найкращими у Франції. В Україні ця торгова марка вже присутній в кращих салонах і продовжує завойовувати серця. Головні переваги - використання безпечних і ефективних компонентів, відсутність парабенів та інших шкідливих складових, комплекс корисних для волосся і шкіри мікроелементів, вітамінів і масел в будь-якому продукті. Європейське визнання бренд отримав одночасно за бездоганну якість і безпеку не тільки для волосся і шкіри, а й навколишнього середовища. Для цього передбачена експертна оцінка продукції на кожному етапі виробництва відповідно до міжнародних сертифікатами і високотехнологічне досконале обладнання. Вся продукція Coiffance проводиться у Франції і проходить комплексну перевірку перед надходженням у продаж (важливо - компанія не тестує косметику на тваринах).

Перш за все, варто згадати асортимент Coiffance для колористики. Стійка (наприклад, Couleur Papillon) або полуперманентние безаміачна фарба (Color Concept Care) - «цвях програми» будь-якого світового шоу стилю та перукарського мистецтва. Чудова палітра благородних «дорогих» відтінків поєднується з дивним набором доглядають компонентів, серед яких: лікувальні масла Аргана, таману, макадамії, камелії; натуральні екстракти бамбука, розмарину, лободи, васабі; протеїни і маса інших доглядають компонентів. Сила фарб Coiffance Professionel не тільки в бездоганній якості фарбування і тонування. Вони є найбагатшим джерелом поживних, відновлюють, зволожуючих і доглядають мікроелементів. Вся косметика, яка бере участь у фарбуванні або освітленні, має високий рівень безпеки для клієнта і майстра.

Крім неперевершених засобів для колористики, Coiffance Professionel спеціалізується на лікуванні і відновленні тонких, ламких, пошкоджених і сухого волосся (масла, спреї, флюїд, сироватки, маски, лосьйони), щоденного догляду (шампуні і кондиціонери) і продуктах для стайлінгу (муси, гелі , спреї, лаки, віск). Кожен продукт - яскравий представник французького підходу до якості та ефективності, що разюче відрізняється від аналогів, який забезпечує інтенсивне глибоке харчування, відновлення кератиновой оболонки, стимуляцію обміну речовин, нейтралізує негативні чинники і комплексно оздоровлює навіть самі сухі і посічені волосся. Дивна особливість продукції Coiffance - можливість підібрати косметику для професійного використання і догляду в домашніх умовах за волоссям абсолютно будь-якого типу. Ще одна перевага - наявність безпечних і ефективних технічних засобів для завивки та вирівнювання волосся.

Coiffance Professionel - бренд, якому довіряють майстри всього світу, тому важливо бути впевненим в 100% оригінальності продукції, адже популярність нерідко супроводжується достатком підробок. Гарантією придбання сертифікованої оригінальної продукції буде співпраця з офіційним дилером чи представником компанії на ринку України. Ми офіційно представляємо торгову марку Coiffance, тому наші клієнти вже давно користуються справжньою французькою косметикою. Оригінальна косметика для волосся - гарантія чудового результату. Бажаємо гарного дня і вдалих покупок!

Сортувати за: