Coiffance

Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі
Немає на складі

Coiffance Professionel - французький виробник високоякісної косметики для фарбування, лікування і догляду за волоссям. За 40 років присутності на ринку бренд придбав всесвітню популярність і популярність у майстрів вищого класу. За підсумками опитувань і голосування 2016-2017 років кошти для колористики виробництва Coiffance Professionel стали найкращими у Франції. В Україні ця торгова марка вже присутній в кращих салонах і продовжує завойовувати серця. Головні переваги - використання безпечних і ефективних компонентів, відсутність парабенів та інших шкідливих складових, комплекс корисних для волосся і шкіри мікроелементів, вітамінів і масел в будь-якому продукті. Європейське визнання бренд отримав одночасно за бездоганну якість і безпеку не тільки для волосся і шкіри, а й навколишнього середовища. Для цього передбачена експертна оцінка продукції на кожному етапі виробництва відповідно до міжнародних сертифікатами і високотехнологічне досконале обладнання. Вся продукція Coiffance проводиться у Франції і проходить комплексну перевірку перед надходженням у продаж (важливо - компанія не тестує косметику на тваринах).

Перш за все, варто згадати асортимент Coiffance для колористики. Стійка (наприклад, Couleur Papillon) або полуперманентние безаміачна фарба (Color Concept Care) - «цвях програми» будь-якого світового шоу стилю та перукарського мистецтва. Чудова палітра благородних «дорогих» відтінків поєднується з дивним набором доглядають компонентів, серед яких: лікувальні масла Аргана, таману, макадамії, камелії; натуральні екстракти бамбука, розмарину, лободи, васабі; протеїни і маса інших доглядають компонентів. Сила фарб Coiffance Professionel не тільки в бездоганній якості фарбування і тонування. Вони є найбагатшим джерелом поживних, відновлюють, зволожуючих і доглядають мікроелементів. Вся косметика, яка бере участь у фарбуванні або освітленні, має високий рівень безпеки для клієнта і майстра.

Крім неперевершених засобів для колористики, Coiffance Professionel спеціалізується на лікуванні і відновленні тонких, ламких, пошкоджених і сухого волосся (масла, спреї, флюїд, сироватки, маски, лосьйони), щоденного догляду (шампуні і кондиціонери) і продуктах для стайлінгу (муси, гелі , спреї, лаки, віск). Кожен продукт - яскравий представник французького підходу до якості та ефективності, що разюче відрізняється від аналогів, який забезпечує інтенсивне глибоке харчування, відновлення кератиновой оболонки, стимуляцію обміну речовин, нейтралізує негативні чинники і комплексно оздоровлює навіть самі сухі і посічені волосся. Дивна особливість продукції Coiffance - можливість підібрати косметику для професійного використання і догляду в домашніх умовах за волоссям абсолютно будь-якого типу. Ще одна перевага - наявність безпечних і ефективних технічних засобів для завивки та вирівнювання волосся.

Coiffance Professionel - бренд, якому довіряють майстри всього світу, тому важливо бути впевненим в 100% оригінальності продукції, адже популярність нерідко супроводжується достатком підробок. Гарантією придбання сертифікованої оригінальної продукції буде співпраця з офіційним дилером чи представником компанії на ринку України. Ми офіційно представляємо торгову марку Coiffance, тому наші клієнти вже давно користуються справжньою французькою косметикою. Оригінальна косметика для волосся - гарантія чудового результату. Бажаємо гарного дня і вдалих покупок!